Wie is wie



 

Notarissen

 

Ubo Hofstee

(mr. U. Hofstee)

uhofstee@scholtenwilminknotarissen.nl

 

 

Franc Wilmink

(mr. J.H.F. Wilmink)

fwilmink@scholtenwilminknotarissen.nl

   
Kandidaat-notarissen

Karina Tromp

(mr. K. Tromp)

ktromp@scholtenwilminknotarissen.nl

 

 

Goretti Brockbernd

(mr. G.M.J. Brockbernd)

gbrockbernd@scholtenwilminknotarissen.nl

   
Notarieel medewerkers

Hans Schonewille

(H. Schonewille)

hschonewille@scholtenwilminknotarissen.nl

Truida de Vries

(T. de Vries)

tdevries@scholtenwilminknotarissen.nl

   
Notarieel administratief medewerkers

Ginetta van Goor

(G. van Goor)

gvangoor@scholtenwilminknotarissen.nl

 

Henriëtte Nijland

(H. Nijland)

hnijland@scholtenwilminknotarissen.nl

   

 

 

 

 

 
   

Heeft u vragen?


STEL HIER UW VRAAG
Naam


Telefoonnummer


Email


Uw vraag




Ik wil me abonneren voor:
  De notariskrant / Nieuwsbrief

Verzenden